Mail Home

командировочные расходы

Відображення в обліку ПДВ, сплаченого під час закордонного відрядження

Підприємство відправило працівника у відрядження до Барселони. При цьому він із особистої картки оплатив вартість участі в конференції, проживання, харчування. Є підтвердні документи. Є компанія, яка займається відшкодуванням ПДВ учасників конференції. Як наша компанія має відобразити в обліку ПДВ, сплачений у вартості проживання, проїзду, харчування, якщо суму ПДВ буде повернено на особисту картку працівника? Думаємо, що оригінали документів надсилати до компанії, яка займається відшкодуванням ПДВ, не потрібно. Саме ця компанія має перерахувати ПДВ на картку співробітнику

Прочитайте статью полностью »

Членство у керівному органі підприємства

Єдиним засновником підприємства є юридична особа (нерезидент). Керівним органом засновника є Президент адміністративної ради. Засновник підприємства прийняв рішення про те, що всі витрати у зв'язку з відрядженнями до підприємства Президента адміністративної ради для надання консультацій і здійснення контролю у зв'язку з діяльністю підприємства буде нести підприємство, що оформлено відповідним рішенням засновника. Чи є Президент адміністративної ради, який є членом керівного органу єдиного засновника підприємства, членом керівного органу підприємства в розумінні п. 170.9.1 ст. 170 Податкового кодексу України?

Прочитайте статью полностью »

Возмещение расходов, понесенных в загранкомандировке, при выдаче аванса в гривне на зарплатную карту

Сотруднику перед загранкомандировкой был выдан аванс в гривнях на зарплатную карту. По окончании командировки сотрудник в трехдневный срок подал авансовый отчет, в котором указал свои расходы: суточные в гривнях; проживание в гостинице в валюте (оплачено с зарплатной карты); услуги такси (оплачены наличными). По какому курсу возмещать сотруднику понесенные в валюте расходы? Если погашение производится не в день утверждения авансового отчета, нужно ли пересчитывать задолженность в части валютной суммы в связи с изменением курса на дату погашения?

Прочитайте статью полностью »

Возмещение расходов по оформлению визы для командировки

Для будущей командировки директору необходимо открыть бизнес-визу. Аванс на оформление визы не выдавался и оплата ее стоимости была произведена директором со своей личной зарплатной карты. После оплаты визы и представления документов в визовый центр директор предоставил авансовый отчет. Можно ли возместить ему расходы по оформлению визы на 5 лет? Когда их можно возместить: после представления авансового отчета или только после фактического получения визы? По какому курсу возмещать понесенные расходы? Когда и в какой сумме в бухгалтерском учете можно списать расходы по оформлению визы?

Прочитайте статью полностью »

Відображення в обліку витрат на відрядження, які здійснювалися з гривневої корпоративної картки

Співробітник повернувся із закордонного відрядження. Термін звітування вже закінчився, а сума коштів, використаних ним у відрядженні, ще не списана з карткового рахунку банком. Який курс валют необхідно використовувати для відображення в обліку витрат, сплата яких здійснюється з гривневої корпоративної картки?

Прочитайте статью полностью »

Оподаткування відшкодування витрат особам, які не є найманими працівниками благодійного фонду

Діяльність благодійної організації полягає у вивченні впродовж 7-денної закордонної поїздки фізичними особами (яких обирає фонд і вони не є найманими працівниками фонду) досвіду певних іноземних країн у різних галузях – екологічній, соціальній та інших. Який порядок оподаткування оплати: авіаквитків, готелів, проїзду закордоном, добових та інших витрат, які відшкодовуються учасникам в ході виконання проекту?

Прочитайте статью полностью »

Закордонні відрядження з видачею авансу на корпоративну картку

Як оформлюються та відображаються в обліку закордонні відрядження з видачею авансу на корпоративну картку (гривневу або валютну)?

Прочитайте статью полностью »

Оплата валютной корпоративной картой участия в конференции за границей

Среда, 10 февраля 2016 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки: , ,

Можно ли предприятию оплачивать корпоративной валютной картой участие в конференции (форуме, семинаре) за границей? Требуются ли для этого документы, подтверждающие участие? Можно ли включить в расходы суммы оплаты стоимости ТМЦ, приобретенных в командировке?

Прочитайте статью полностью »

Отчетность работника при отправлении его из одной командировки в следующую

Если работник из одной командировки сразу же был направлен в следующую, может ли бухгалтерия по первой командировке принять авансовый отчет и перечислить ему денежные средства на карту, если он находится в это время в командировке? Может ли работник отчитаться по двум командировкам сразу?

Прочитайте статью полностью »

Отражение в учете расходов на обучение оценщиков. Учет сертификата

Как в бухгалтерском и налоговом учете отражаются расходы на обучение, сдачу экзаменов, командировочные расходы оценщиков для получения предприятием сертификата субъекта оценочной деятельности? Будет ли такой сертификат учитываться как нематериальный актив, в стоимость которого войдут указанные расходы?

Прочитайте статью полностью »

Відображення у податковому обліку витрат на закордонне відрядження для проходження навчання за профілем підприємства

Працівник підприємства (сервісний інженер) був відряджений за кордон за запрошенням виробника обладнання, яке реалізує підприємство, для проходження безкоштовного навчання щодо ремонту даного обладнання, і по закінченні отримав сертифікат. Проживання у готелі оплачено власними коштами працівника, проїзд в обидві сторони оплачено підприємством. Всі підтвердні документи в наявності. Чи можна такі витрати віднести до податкових і якою нормою ПКУ користуватись – пп. 140.1.3 чи 140.1.7, адже фактично це відрядження для проходження навчання?

Прочитайте статью полностью »

Электронный билет как основание для компенсации расходов по командировке

Среда, 6 ноября 2013 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки:

Работник предприятия для поездки в командировку приобрел электронный железнодорожный билет, то есть оплатил проезд по сети Интернет и распечатал посадочный документ, который предъявил в бухгалтерскую службу для возмещения командировочных расходов. Достаточно ли такого документа для компенсации?

Прочитайте статью полностью »

Граничний термін повернення працівнику зайво використаних коштів на відрядження

Понедельник, 7 октября 2013 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки:

Який граничний термін повернення підприємством працівнику зайво використаних коштів у період відрядження? Які податкові наслідки для підприємства і працівника виникають при списанні заборгованості як після закінчення терміну позовної давності, так і до того (якщо таке можливо)?

Прочитайте статью полностью »

Документальное оформление продления командировки

Среда, 1 июня 2011 г.
Рубрики: Вопрос-ответ
Метки:

Как документально оформить продление командировки и обеспечить дополнительными денежными средствами работника в таком случае?

Прочитайте статью полностью »

Обязательность отметок в загранпаспорте при командировке за границу для отнесения расходов в состав валовых

Обязательно ли наличие отметок в загранпаспорте в случае командировки за границу, для отнесения расходов на такую командировку к валовым расходам?

Прочитайте статью полностью »