Mail Home

Військовий збір з оплати за навчання, не пов'язане з виробничою необхідністю

Пятница, 31 октября 2014 г.
Просмотров: 1872
Рубрика: Вопрос-ответ   Тема: ,
Подписаться на комментарии по RSS

Будьте внимательны: в законодательство могли быть внесены изменения! В этой статье приведены ссылки на законодательство, актуальное на октябрь 2014 г.

Чи оподатковуються військовим збором витрати на платне навчання працівників і членів їх сімей, не пов'язане з виробничою необхідністю, за договором між підприємством та навчальним закладом в сумі, що не перевищує граничної величини доходу у вигляді заробітної плати, що дає право на ПСП на кожен повний або неповний місяць такого навчання та понад зазначену суму?

Витрати на платне навчання працівників і членів їх сімей, не пов'язане з виробничою необхідністю, згідно з договором між підприємством та навчальним закладом, не включаються до фонду оплати праці відповідно до п. 3.10 Інструкції № 5.

Як вже доведено в попередніх консультаціях, база оподаткування військовим збором не визначається за правилами оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Крім того, безпосередньо такі витрати підприємства не є оплатою за виконану працівником роботу.

Виходячи з цього, вважаємо, що витрати на оплату навчання працівників і членів їх сімей, не пов'язане з виробничою необхідністю, за договором між підприємством та навчальним закладом, не є об'єктом оподаткування військовим збором, в тому числі в сумі, що перевищує граничну величину доходу у вигляді заробітної плати, що дає право на ПСП на кожен повний або неповний місяць такого навчання.

Ольга Буркун

Аудитор АФ «Курсор-Аудит»


Оцените статью, пожалуйста:

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru livejournal.ru yandex.ru

Оставьте Ваш комментарий!

Не регистрировать/аноним

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)



(обязательно)